Kurs dla Magazyniera Łódź

Nasz Ośrodek Szkoleniowy posiada w swojej ofercie również szkolenia dla magazynierów. Szkolenie to może zrobić każdy kto chce zwiększyć swoje kwalifikacje, jednak bez uprawnień na wózki widłowe kurs ten znaczy niewiele. Dlatego kurs na magazyniera jest doskonałą propozycja dla operatorów wózków widłowych, którzy maja możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień. Dbamy o Twoją przyszłość, dlatego chcemy, abyś stał się atrakcyjnym pracownikiem dla swego pracodawcy.

Przykładowe zdjęcie przedstawiające pracę magazyniera

Szkolenia na magazyniera

Nasze szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie przez wykwalifikowaną kadrę. W trakcie szkolenia zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Posiądziesz umiejętności z zakresu organizacji i logistyki prac magazynowych a także przysposobisz kompleksową wiedzę, dzięki której w profesjonalny sposób będziesz zarządzać magazynem oraz ugruntujesz posiadane umiejętności.

Zajęcia praktyczne prowadzimy z wykorzystaniem programów magazynowych: Subiekt, LoMag i inne.
Nie uczymy teorii - na zajęciach warsztatowych poznasz dokładne zasady obsługi wyżej wymienionych programów magazynowych.

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas bezterminowe uprawnienie honorowane na terenie całej Unii Europejskiej. Aby móc przystąpić do kursu na magazyniera należy spełnić takie warunki:

  • mieć ukończone 18 lat
  • mieć wykształcenie minimum podstawowe
  • posiadać aktualne badania lekarskie informujące o braku przeciwwskazań do podjęcia pracy w zawodzie


Zobacz więcej informacji na: www.magazynier.edu.plNasze pozostałe kursy:

Back To Top