Kursy na suwnice

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy szkolenia przygotowujące do obsługi suwnic. Suwnica jest to dźwignica pracująca w ruchu przerywanym wyposażona w mechanizm podnoszenia i opuszczania, przeznaczona do przemieszczania materiałów w pionie i poziomie. Podstawowe konstrukcje suwnic to: pomostowe (nartowe), podwieszone i bramowe. Zapisując się na nasz kurs stwarzasz sobie możliwość podniesienia swoich kwalifikacji niskim kosztem. Stajesz się konkurencyjny na rynku pracy w stosunku do pracowników bez odbytego kursu przygotowującego do obsługi suwnic.

suwnice kurs, kurs na suwnice

Szkolenia przygotowujące do obsługi suwnic

Nasze kursy prowadzane są przez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę dzięki której zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną w przyjaznej atmosferze. Ukończenie tego kursu gwarantuje podniesienie twoich kwalifikacji zawodowych. W naszym Ośrodku możesz zdobyć uprawnienia na dwie kategorie tj:

  • IS – suwnice, wciągniki i wciągarki sterowane z kabiny operatora oraz suwnice, wciągniki i wciągarki hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo, żurawie stacjonarne warsztatowe.
  • IIS – suwnice, wciągniki i wciągarki hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo o oraz żurawie stacjonarne warsztatowe.

Uprawnienia na operatora suwnic

Kończąc szkolenie uzyskasz od nas zaświadczenie kwalifikacyjne, które wystawione jest przez Urząd Dozoru Technicznego. Uprawnienia na operatora suwnic wydawane są bezterminowo, nie tylko w języku polskim ale także w języku angielskim i niemieckim. Dokument ten uprawni Cię do obsługi danego typu urządzenia na terenie całej Unii Europejskiej, a tym samym podniesie Twoje kwalifikacje zawodowe.

Warunki przyjęcia na kurs:

Aby wziąć udział w kursie przede wszystkim należy mieć ukończony 18 rok życia, posiadać wykształcenie minimum podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku operatora suwnic.Nasze pozostałe kursy:

Back To Top