JGL Logistics Wojtysiak Sp. j. jest firmą powstałą w 2010 roku. Od tego czasu istniejemy i działamy dla Państwa, a także bezustannie się rozwijamy. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferując Wam kursy, po których uzyskacie odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, by móc bez problemu odnaleźć się na rynku pracy. Specjalizujemy się w szkoleniu osób na operatorów wózków widłowych. Do Państwa dyspozycji mamy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę szkoleniową. Nasi wykładowcy i instruktorzy w przystępny i łatwy sposób oswoją Was z obsługą pojazdów oraz przygotują do przyszłej pracy. Dzięki nam operowanie wózkami widłowymi okaże się dla Państwa czymś niezwykle atrakcyjnym i przyjemnym.

Uprawnienia, jakie otrzymasz od nas ułatwią Ci zdobycie pracy między innymi w Polsce, Anglii, Irlandii, Szkocji lub Niemczech. Specjalnie dla Ciebie, bez ponoszenia dodatkowych opłat, wydajemy dokumenty w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim.

Filozofia naszej firmy jest prosta – chcemy zaoferować naszym klientom najlepszą obsługę, wyjątkowe standardy usług i jak najlepszy stosunek jakości do ceny.

Nasza firma zobowiązuje się do zapewnienia profesjonalnej obsługi, zadbanego oraz niezbędnego sprzętu ćwiczeniowego. Jesteśmy pewni, że nie będą Państwo żałować uczestnictwa w naszym kursie. Czujemy się odpowiedzialni za zapewnienie Państwu dostępu do tego typu szkoleń, ponieważ zależy nam na Państwu oraz na rozwoju Waszej kariery zawodowej.

Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju, między innymi w: Sieradzu, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Radomsku, Krakowie, Katowicach, Koninie, Poznaniu, Kutnie, Tychach, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, a także w Kościanie. Nie mieszkasz w pobliżu tych miejsc? To nic straconego! Istniejemy dla Ciebie, dlatego też przewidzieliśmy taką sytuację. Stworzyliśmy możliwość przeprowadzenia szkolenia na terenie całego kraju – także w Twojej miejscowości.

Masz wątpliwości? Chcesz o coś zapytać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@jgl.pl


Back To Top