Kurs na wózki widłowe

Nasz kurs ma za zadanie przygotować przyszłych operatorów do pracy przy obsłudze wózków jezdniowych, a zdobyte u nas umiejętności przydadzą się w poszukiwaniu nowej, lepszej pracy. W naszej firmie posiadamy 15 wózków widłowych wiodących marek, kategorii I WJO, II WJO, III WJO.

Przykładowy wózek widłowy

Przeprowadzane szkolenia

Nasza firma to zgrany zespół profesjonalistów, który zawsze jest do Twojej dyspozycji. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta dostosowując terminy jazdy i godziny do Twoich potrzeb. Nasi instruktorzy przekazują niezbędną wiedze teoretyczną i praktyczną w bezstresowej atmosferze tak aby przygotować operatorów do odpowiedzialnej pracy.

Uprawnienia na wózki

Po ukończeniu kursu w zakresie operatora wózków jezdniowych masz prawo na podjęcie pracy w zawodzie operatora wózków wszystkich rodzajów na terenie całego kraju oraz wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dodatkowo mamy możliwość wydania uprawnienia nie tylko w języku polskim ale również w angielskim i niemieckim.

Wymagania

Aby wziąć udział w szkoleniu należy mieć ukończone 18 lat, minimum podstawowe wykształcenie oraz aktualne badania lekarskie uprawniające do kierowania wózkiem widłowym. Z myślą o Tobie tego typu badania organizujemy w naszym Ośrodku Szkoleniowym ( koszt to jedyne 40 zł od osoby)