Kurs na wózki widłowe, szkolenia na wózki widłowe


Nasza firma szkoleniowa prowadzi kursy na Urządzenia Transportu Bliskiego (UTB). Jednym z takich urządzeń, jest wózek widłowy (jezdniowy) podnośnikowy. Nasze kursy mają przede wszystkim, za zadanie przygotować przyszłych kursantów, do pracy jako operator wózka widłowego, a także pomóc znaleźć jak najbardziej satysfakcjonującą pracę. Po przeprowadzonym szkoleniu, aby zdobyć uprawnienia, należy zdać nasz egzamin wewnętrzny teoretyczny oraz praktyczny, na co kładziemy szczególny nacisk. Podczas kursu, odpowiadamy na wszystkie pytania, dotyczące wózków widłowych, ich budowy, zasad działania oraz zasad BHP. Omawiamy w jaki sposób operować wózkiem, aby wykonywać przyszłą pracę w jak najlepszy i jak najbardziej efektywny sposób. Jeżeli kursanci mają wątpliwości, np. jak obsługiwać wózek widłowy, nasi instruktorzy mają za zadanie poświęcić odpowiednią ilość czasu, aby praca na ładowarkach teleskopowych, czy też wózkach wysokiego składowania była czymś przyjemnym i motywującym do podwyższania swoich kwalifikacji.

Kurs na wózek - Przykładowy wózek widłowy

Sprzęt na jakim szkolimy


Nasze ośrodki szkoleniowe JGL Logistics, posiadają wózki widłowe wielu wiodących marek takich jak: Manitou, JCB, Linde, Merlo, Toyota, Bobcat, na których prowadzimy szkolenia w kategoriach:

  • III WJO (wózki jezdniowe unoszące / prowadzone tzw. transpaletki),
  • II WJO (wózki jezdniowe podnośnikowe wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych),
  • I WJO (wózki jezdniowe specjalizowane):
  • ze zmiennym wysięgiem,
  • operatorem unoszonym wraz z ładunkiem.

Szkolenie na wózki widłowe - Przykładowy wózek widłowy

Uprawnienia operatora wózków widłowych


Po ukończeniu kursu, szkolenia w zakresie operatora wózków jezdniowych, masz prawo na podjęcie pracy w zawodzie operatora wózków silnikowych wszystkich rodzajów – spalinowych, gazowych, elektrycznych - na terenie całego kraju, a także poza granicami, na terenie UE. Nasze uprawnienia, tak samo jak uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), są uznawane przez wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej, Konfederację Szwajcarską oraz kraje członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu, (dyrektywa 2005/36/WE z dnia 7 września 2005 r. w sprawie uznawania kwalifikacji zawodowych).

Uprawnienia operatora wózków widłowych wydajemy nie tylko w języku polskim, ale również w języku niemieckim i angielskim.


Kursy na wózki - przykładowy wózek widłowy

Nasz zespół pracowników


Nasza firma JGL Logistics, to zgrany zespół profesjonalistów, który zawsze jest do Twojej dyspozycji. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta dostosowując terminy jazdy i godziny do Twoich potrzeb. Pracujemy od 08:00 do 20:00, więc jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich godzin pracy.

Nasi instruktorzy to praktycy, przekazujący niezbędną wiedze teoretyczną i praktyczną w miłej, bezstresowej atmosferze, tak aby przygotować operatorów do odpowiedzialnej pracy.


Wymagania


Aby wziąć udział w szkoleniu, należy mieć ukończone 18 lat, minimum podstawowe wykształcenie oraz aktualne badania lekarskie uprawniające do kierowania wózkiem widłowym.
Z myślą o Tobie, tego typu badania organizujemy w naszym Ośrodku Szkoleniowym (koszt to jedyne 40 zł od osoby).
Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców oraz osoby indywidualne.

Potwierdzenie udostępnienia programu szkolenia
Udostępniony program szkolenia UDT IWJO
Udostępniony program szkolenia UDT IIWJO
Udostępniony program szkolenia UDT IIIWJONasze pozostałe kursy:

Back To Top